O nas

Jak upiększyć swoją posesję i podnieść jej funkcjonalność? Zastosuj praktyczne, wyróżniające się wyglądem nowoczesne bramy i ogrodzenia.

Firma AKROL to doświadczony producent ogrodzeń aluminiowych.

Czym się zajmujemy?

Bramy i ogrodzenia to nasza specjalność, ale dostarczamy również: automatykę bramową, wiaty i zadaszenia. Oprócz tego przygotujemy wyłazy dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, skrzynki typu multibox oraz do zabudowy prądu i gazu.

Produkujemy, sprzedajemy i montujemy.

Wypracowana przez lata technika wytwarzania oraz stosowanie solidnych, najlepszych jakościowo materiałów pozwala nam uzyskiwać efekty, z których nasi klienci są bardzo zadowoleni.

Dlaczego warto wybrać AKROL?

  • Zapewniamy pełny zakres usług – współpraca z nami obejmuje wszystkie etapy – od produkcji po montaż u klienta.
  • Ogrodzenia i bramy w Twoim stylu – działamy według własnych projektów lub na podstawie Twojego pomysłu, tworząc nowoczesne bramy i ogrodzenia, ale również te o tradycyjnym wzornictwie.
  • Dostarczamy wiele produktów – profesjonalne zaplecze techniczne pozwala nam przygotowywać wyroby o różnym zastosowaniu i o ciekawym wzornictwie.

Wybierając AKROL, producenta ogrodzeń aluminiowych, otrzymujesz trwałość na lata, uwzględnienie indywidualnych upodobań oraz połączenie funkcjonalności i oryginalnego designu.